homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Německé krmivo, které jde svou výrobou proti proudu.
Od sušenek přes pamlsku až po plnohodnotné vyvážené granulované krmivo. Bubeck je prostě německý originál. Jde o rodinnou firmu, která navzdory konkurenci, která se přizpůsobila poptávce, zůstala u tradičního řemesla. Samotný proces výroby je mnohem složitější, ale výsledky jsou nenahraditelné.
Výroba probíhá v kamenných pecích v Německu, celý proces výroby sušení a pečení probíhá téměř 24 hodin. Tento proces výroby je nejšetrnějším způsobem zpracování vstupních surovin, který lze pro výrobu granulí nebo sušenek pro psy použít. Tato technologie je unikátní, protože je velmi finančně náročná a dnešní firmy se díky převyšující poptávce po nižší ceně orientují na masovou výrobu formou extruze či lisování za studena.
Rodina Bubeck kromě chutných sušenek pro psy začala vyrábět i bezobilná krmiva z bůvolího, hovězího a kuřecího masa. Navíc nově začala i s produkcí masových konzerv. Bubeck je nejen unikátní tradiční výrobce krmiva pro psy, Německo si cení i jeho kulturní přínos pro tradiční poctivé řemeslo. Za výrobou Bubeck stojí více jak 130 let sbírání zkušeností.
Produkty od firmy Bubeck můžeme také řadit mezi kategorii dentální granule pro psy - granule proti zubnímu kazu. Ovšem nejde o žádná přidaná chemická aditiva, jde o přírodní cestu čištění zubního plaku a bakterií.

Bubeck

Německá kvalita přímo z kamenné pece. Nově také s řadami bez obilovin.

Řadit
BUBECK Edition 1893 Rind 400 g
Dostupnost: dostupnost na dotaz
BUBECK No.86 Lammfleisch Junior 12,5 kg
Dostupnost: dostupnost na dotaz