homepage logo
DESINFEKČNÍ GELY SKLADEM (nyní na rezervaci, naskladnění 26.3.). Pro zákazníky bez marže! (výroba CZ, likvidují 99,9% virů) Prodejna otevřena, rozvoz Praha 10 ZDARMA pro všechny objednávky (bez limitu).

Naše nabídka

Psi jsou masožravci, přirozená strava je pro ně tedy pouze jedna - maso. Lidé ale chtějí krmit granulemi. Toho si je výrobce Diamond vědom. Pod značkou NATURALS se proto skrývá zaměření na přirozený masový jídelníček, z čehož plyne vysoký podíl živočišných bílkovin (masa). Pro vyváženou krmnou dávku a doplnění esenciálních látek jsou přidávány přirozené doplňky, které pro správný chod organismu potřebuje každý pes.
Diamond company je výrobce s tradicí od roku 1970, díky důrazu nejen na kvalitu vstupních surovin a nejmodernější extruzi, ale také na příznivou cenu, krmiva Diamond jsou dnes k dostání ve více než 100 zemích.
Díky recepturám vycházejícím z přirozené potravy divokých psů, je krmivo vhodné pro všechna plemena každého věku psa. Pokud hledáte superprémiové krmivo ověřené miliony pejskařů za skvělou cenu, jste tady správně.

Diamond Naturals

Řada krmiv s vysokým podílem čerstvého masa. Receptury Diamond Naturals vznikly na základě výzkumů od roku 1970.

Řadit