homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Psi jsou masožravci, přirozená strava je pro ně tedy pouze jedna - maso. Lidé ale chtějí krmit granulemi. Toho si je výrobce Diamond vědom. Pod značkou NATURALS se proto skrývá zaměření na přirozený masový jídelníček, z čehož plyne vysoký podíl živočišných bílkovin (masa). Pro vyváženou krmnou dávku a doplnění esenciálních látek jsou přidávány přirozené doplňky, které pro správný chod organismu potřebuje každý pes.
Diamond company je výrobce s tradicí od roku 1970, díky důrazu nejen na kvalitu vstupních surovin a nejmodernější extruzi, ale také na příznivou cenu, krmiva Diamond jsou dnes k dostání ve více než 100 zemích.
Díky recepturám vycházejícím z přirozené potravy divokých psů, je krmivo vhodné pro všechna plemena každého věku psa. Pokud hledáte superprémiové krmivo ověřené miliony pejskařů za skvělou cenu, jste tady správně.

Diamond Naturals

Řada krmiv s vysokým podílem čerstvého masa. Receptury Diamond Naturals vznikly na základě výzkumů od roku 1970.

Řadit
DIA NATURALS Lamb & Rice 18,14 kg
Dostupnost: dostupnost na dotaz
DIA NATURALS Chicken & Rice 18,14 kg
Dostupnost: dostupnost na dotaz
DIA NATURALS Extreme Athlete 18,14 kg
Dostupnost: dostupnost na dotaz