homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Krmiva přímo z pravé divočiny, to je ISEGRIM. Receptury si neberou žádné kompromisy. Díky tomu, že Isegrim investuje do marketingu minimálně, dokáže si navzdory konkurenci ve své kategorii udržet velmi nízkou cenu.
Co spojuje vlky, divoké psy, dnešní psy včetně gaučáků? Touha po čerstvém masu. Nejde o reklamní řeči do prázdna, psi jsou masožravci a jejich instinkty pramení z vlčí DNA. Touha po masu je přirozená každému masožrovci. Plnotučné přírodní receptury ISEGRIM obsahují minimálně 50% čerstvého masa.
Samozřejmostí je vysoký obsah přírodních aditiv pro vyváženou krmnou dávku (zelenina, lesní plody, oleje, bylinky...). Obiloviny, chemická aditiva a další hlouposti v krmivách Isegrim nenajdeme. Krmiva jsou díky svému přírodnímu složení vhodná pro všechna psí plemena každého věku či velikosti, podobně jako je pro každého masožravce vhodné maso.