homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Rozvozové trasy

Pro Praha-Pardubice nabízíme s garancí nejnižší ceny i rozvoz zdarma, a to již od 299 Kč (pouze pro první registrované ve VIP Psí úsměv, akce pro rok 2019). Bez registrace je rozvoz zdarma od 999 Kč (do konce roku 2019 nebo do odvolání).

Kromě granulí, doplňků stravy aj. rozvážíme i mražené maso v termoboxem pro lidské mražené potraviny. V termoboxu není maso nikdy déle než 120 minut.
Každému zákazníkovi se snažíme vyjít maximálně vstříc, proto nemusíte podrobně číst tyto řádky, stačí se registrovat a cenovou nabídku včetně vlastního rozvozu vám napíšeme individuálně.

Rozvozy zdarma (Po, Pá)
- každý pátek a pondělí, větší objednávky mraženého masa (20 kg a více) rozvážíme pouze v pondělí přímo od výrobce až k vám domů. Rozvozová trasa: Praha-Pardubice-Chrudim-Mířetice (rozvážíme po trase s odchylkou do cca 10 km).

Rozvozy zdarma jsou pro objednávky:
  • Členy VIP programu Psí úsměv od 399 Kč (jinak od 2 500 Kč)
Rozvozy Praha (Po-Pá)
Rozvozy probíhají obvykle Po-Pá: 7-9 a 18-20 nebo po domluvě. 
  • V blízkosti prodejny (do 2 km) pro všechny objednávky nad 5 kg zdarma (zvolte osobní odběr a do poznámky připište rozvoz).
  • Pro Prahu 2, 3, 4, 10, 15 vždy od 599 Kč zdarma.
  • Pro zbytek Prahy tentýž den - 180 Kč (při dovozu pondělí nebo v pátek od 39 Kč po registraci zdarma od 599 Kč)
Platba - kartou, hotově, převodem
  • Převodem na bankovní účet. - ZDARMA
  • Kartou předem (včetně Masterpass, Google Pay a další). - ZDARMA
  • Hotově při rozvozu (nejsme směnárna, proto prosím mějte připravenou alespoň přibližnou částku, 5 tis. bankovkami neplaťte). - ZDARMA
  • Kartou při rozvozu. - ZDARMA
V případě výpadku tiskárny EET si vyhrazujeme právo zaslat účtenku EET e-mailem uvedeným při objednávce a to nejpozději do 48 hodin. Fakturu k objednávce dostanete při rozvozu vždy fyzicky. Navíc je objednávka dohledatelná online přes odkazy v zaslaných e-mailech.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.