homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

DC, Diamond Care je jedním z nejlepších krmiv pro psy, nejen v USA. Slovo CARE v názvu není náhodou - granule od Diamond Care jsou totiž určeny pro psy s alergiemi (receptury SENSITIVE SKIN) nebo pro psy s nadváhou (WEIGHT MANAGEMENT).
Přestože v mnohých kvalitativních parametrech předčí komerční výrobce veterinárních diet, cena DC granulí je více než přijatelná.
V recepturách nenajdeme žádné nesmysly jako chemická aditiva a konzervanty nebo obiloviny. Ve většině receptur pro citlivé psy nejsou obsaženy ani brambory.
Americký výrobce granulí Diamond má historii dlouhou více než 50 let. V dnešní době klade důraz na moderní výrobu s důrazem na vysoký podíl čerstvého masa a moderní extruzi, která zajistí bezproblémové strávení a maximální využití všech živin, které pes pro zdravý život potřebuje.

Diamond Care

Hypoalergenní krmivo pro psy trpícími na alergie nebo psy s nadváhou.

Řadit