homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Specifické a originální pamlsky pro psy. Na kvalitě záleží. Pokud váháte, co bude pro toho vašeho mlsouna to pravé, napište nám, rádi vám zdarma poradíme. Každý pes je jiný, proto oceníme jakékoliv informace, které nám pomůžou výběr specifikovat. Chutná mu sušené maso? Je na něco alergický? Co mu chutnalo? A v neposlední řadě, přestože to pejskovi chutná, neznamená to, že je to pro něj přínosné. Čokoláda psovi třeba velmi chutná, ale cukr a kakao udělají ve větším množství ve psím organismu doslova paseku. Ve větším množství mohou být nevhodné doplňky stravy pro psa navíc smrtelné. Nechceme strašit, nicméně doba, kdy pes dojídal vařené a kořeněné zbytky kuřecího masa, je naštěstí za námi.

Ostatní

Originální pamlsky pro psy nebo pamlsky, které jsme jinde nezařadili. Pes má tak pestrý život, jako je pestrá jeho strava.

Řadit