homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

ALL LIVE STAGES na základě výzkumu přirozené potravy divokých psů. Nejoblíbenější řada krmiv od výrobce Diamond.
V žádném pytli granulí nenajdeme ani stopu po obilovinách, chemii nebo dalších látkách, které do jídelníčku psa z přirozeného hlediska rozhodně nepatří.
ALL LIVE STAGES znamená, že je receptura krmiva vytvořená na základě přirozeného jídelníčku, je tedy vhodná pro každé plemeno, pro každou věkovou kategorii, s malou nadsázkou můžeme říci, že je vhodná pro každého masožravce. Při výrobě využívá výrobce Diamond nejmodernější extruzi, která zajistí vysokou stravitelnost všech vstupních surovin.
Všechny receptury vycházejí s přirozené stravy vlků, resp. divokých psů. Kromě toho, obsahují navíc probiotika a esenciální látky v ideálním poměru. Díky nejmodernější extruzi jde o krmivo, které organismus psa maximálně využije. Majitel psa může mít navíc radost z dobré ceny. Pro vyváženost krmné dávky doporučujeme střídat jednotlivé příchutě v rámci řady Diamond Grain Free. Přechod na jiné řady od výrobce Diamond je možný, ovšem (stejně jako u jiných výrobců s nejednotným postupem výroby), nedoporučujeme pravidelné střídaní krmiva napříč různými řadami.
Jednoduše řečeno, jde o krmivo nejvyšší kvality s přijatelnou cenou od výrobce (Diamond company) s tradicí od roku 1970.
Říkáte si, že podobných krmiv jsou stovky, proč zvolit zrovna tohle? Pokud zahrneme způsob výroby, kvalitu vstupních surovin od švédských farmářů... Díky nekomerční povaze této značky zaplatíme za hodně muziky, málo peněz.

Diamond Grain Free

Nejoblíbenější řada krmiv bez obilovin od výrobce s tradicí od roku 1970. ALS - vhodné pro všechna plemena každého věku (od 7 týdnů).

Řadit