homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Šampony pro psy. Kromě specifických šamponu pro psy nabízíme i univerzální s kokosovým olejem, který je vhodný na častější mytí. Pokud váháte, napište nám, rádi vám zdarma poradíme.
Mnoho pejskařů bohužel dělá při výběru a aplikaci chyby, které se podepisují na psovi. Pokud například myjete svého psa šampónem jedenkrát týdně nebo častěji, téměř s jistotou jsou narušeny jeho přirozené vlastnosti srsti a kůže. Psí srst, podsada, kožní maz a kůže tvoří vlastně takový malý ekosystém, který je každým mytím s přípravkem narušován. Pokud například váš pes páchne a přitom ho myjete každý den šamponem - chyba je s nejvyšší pravděpodobností ve vašem postupu. Denním mytím většina šamponů pro psy totiž narušuje výše zmiňovaný ekosystém, který produkuje více mazu, tzn. více pachu. Tudíž v tomto případě, čím častěji budete svého psa mýt, tím více bude páchnout.

Šampony

Existují tisíce druhů šamponů pro psy. Pokud myjete svého psa častěji nežli 1x/měsíc nebo řešíte kožní problémy, prosím, napište nám, rádi vám poradíme.

Řadit
Šampon kokosový olej 300ml KAR new
Skladem: Prodejna Praha 10