homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

Biologicky rozložitelné BIO pytlíky. Tyto pytlíky na psí exkrementy jsou vlastnostmi naprosto shodné s těmi igelitovými, až na dobu použítí od zakoupení - doporučujeme pytlíky spotřebovat do jednoho roku od zakoupení. Při skladování na Slunci nebo při jiných náročných podmínkách (např. vysoká vlhkost) hrozí, že by došlo k jejich postupnému rozkladu po prvním roce od zakoupení.
Tyto sáčky na psí exkrementy jsou pevné a zcela nepropustné a cenově shodné s komerčními igelitovými pytlíky, které nejsou šetrné k životnímu prostředí. V tomto případě dávají BIO výrobky opravdu smysl.
Earth Rated má v nabídce nově i kompostovatelné pytlíky na psí bobky, které jsou cenově ovšem náročnější. Běžná řada BIO pytlíků se po vhození do směsného odpadu rozloží do 2 let.

BIO pytlíky

Rozložitelné BIO pytlíky na psí bobky. Tady BIO výrobek dává opravdu smysl. Pytlíky jsou navíc pevné a zcela nepropustné.

Řadit