homepage logo
DESINFEKČNÍ GELY SKLADEM (nyní na rezervaci, naskladnění 26.3.). Pro zákazníky bez marže! (výroba CZ, likvidují 99,9% virů) Prodejna otevřena, rozvoz Praha 10 ZDARMA pro všechny objednávky (bez limitu).

Naše nabídka

Špičkové vstupní suroviny od britských farmářů, nejvyšší standard složení suchého krmiva, a hlavně, co ocení naši nejlepší přátelé - dokonalá chuť. Většina vstupních surovin pochází z okolí řek ve Skotsku a Walesu (Velšska). Každé suché krmivo pro psy má 2 základní body - vstupní suroviny a proces výroby. Ani na jednom Essential Foods nešetří a nedělá kompromisy.
Každé krmivo od ES obsahuje nejméně 65% bílkovin živočišného původu, zbylých (nejvíce) 35% tvoří zelenina, ovoce, bylinky a semínka.
Nejméně 42% z celé receptury je tvořeno čerstvým masem (někdy i více než polovina). Veškeré receptury splňují BOF princip, to znamená, že vycházejí z přirozené psí stravy, díky čemuž jsou krmiva vhodná pro každého psa v jakémkoliv věku.
Studie prokázaly, že krmení granulemi Essential Foods zlepšuje mentalitu psa. Někteří chovatelé po přechodu na tuto značku granulí sledující dramatické zlepšení v rovnováze povahy u psů i fen.

Essential Foods

Britské krmivo vysoké kvality, které nedělá kompromisy. Dle studií krmiva ES zlepšují mentalitu psa.

Řadit
1
2dozaduzceladopredu
ES Balance Small 3 kg
Dostupnost: do 3 dnů
ES Balance 12 kg
Dostupnost: do 3 dnů
1
2dozaduzceladopredu