homepage logo
DESINFEKČNÍ GELY SKLADEM (nyní na rezervaci, naskladnění 26.3.). Pro zákazníky bez marže! (výroba CZ, likvidují 99,9% virů) Prodejna otevřena, rozvoz Praha 10 ZDARMA pro všechny objednávky (bez limitu).

Naše nabídka

Krmiva, ze kterých se roztančí radostí i psí DNA. Primordial je svým způsobem a kontrolou výroby celosvětově unikátní. Výroba granulí Primordial je celosvětově unikátní. Receputury, ingredience i celá historie krmiva pochází z italského údolí (tzv. Údolí jídla), které je světoznámé svou kulturou gastronomie. Veškeré služby, zboží a servis na tomto území italské Parmy se točí pouze okolo dobrého a zdravého jídla. Primordial si tyto kvality drží již více než 50 let, nyní k dostání i v ČR za velmi příznivou cenu.
Veškeré vstupní ingredience jsou bedlivě sledovány nejen během vstupu do výroby, ale také během celého výrobního procesu, což je v tomto odvětví unikát. Maso je vařené zásadně na páře, každá receptura obsahuje i léčivé byliny, ovoce a zeleninu pro plnohodnotný přísun vyváženého krmiva, které ocení každý organismus psa. Maso, ryby, ovoce, zelenina i bylinky jsou mnohonásobně kontrolovány během celého procesu výroby, proto může Primordial garantovat tu nejvyšší kvalitu.
Naplněným cílem krmiv Primordial je zdravé a chutné krmivo pro co nejvyšší dlouhověkost psa.

Primordial

Poslání krmiva: prodloužit spokojený život každého psa. Vařené maso na páře, léčivé bylinky, ovoce a zelenina pro dlouhý život a výbornou chuť, to vše v každé receptuře Primordial.

Řadit
1
2dozaduzceladopredu
PGF Adult Tuna & Lamb 2 kg
Dostupnost: do 3 dnů
PGF Adult Tuna & Lamb 12 kg
Dostupnost: do 3 dnů
1
2dozaduzceladopredu