homepage logo
Omlouváme se za dočasnou nefunkčnost eshopu. Prodejna, rozvoz Praha bez omezení. Volejte/pište: 724 817 819 Nová prodejna: Husitská 62. Rozvoz ZDARMA - 724 817 819. Pro rozvoz pište SMS/mail. děkujeme!

Naše nabídka

GRAIN FREE, malá rodinná firma, jedinečné vstupní suroviny. 75-80 % čerstvého masa. Co více si u suchého krmiva přát?
Kudo je vlajkovou lodí výrobce Danube Petfoodsm jde o krmivo zpracované lisováním za studena.
Jedinečnost tkví v surovinách, které pocházejí z podunajského regionu. Malá rodinná výroba vložila své zkušenosti za 30 let právě do značky KUDO.
Krmiva pro psy Kudo jsou vhodná nejen pro zdravé psy, ale také pro alergické psy, a především pro psy s problémy se zažíváním, neboť granule jsou vyráběny lisováním za studena, což je technologie, která napomáhá zachovat přirozené nutriční látky a zároveň nezatěžuje trávicí trakt jako granule zpracované technologií extruze.
Díky technologie výroby, kvalitním vstupním surovinám a malovýrobě jsou granule Kudo vhodné nejen pro zdravé psy, ale také pro psy se zažívacími problémy a kožními alergiemi nebo jinými dermatologickými obtížemi.

Kudo

Granule lisované za studena, jsou unikátní svým zdrojem surovin založeným na čerstvých rybách (obsah masa min. 75 %). Vhodné pro psy s citlivým zažíváním a vybíravé psí gurmány.

Data připravujeme.