Granule Počet produktů: 2

Podkategorie

 • Taste of the Wild

  Taste of the Wild patří mezi nejlepší krmiva na světě. Inspirací pro všechny receptury je přirozená potrava vlků. Pokud zákazníci nechtějí krmit masem a chtějí se držet ve střední cenové kategorii, vždy doporučujeme Taste of the Wild.

 • NutraGold Holistic

  Nutra Gold krmivo pro psy (NG granule) od americké firmy Diamond jsou výsledkem 50ti letého úsilí se zaměřením na přirozenou stravu pro psy, díky tomu je krmivo vhodné (většina receptur, kromě těch, které jsou zaměřené na správný vývoj štěňat, seniorů nebo psů trpících na alergie) pro všechny věkové kategorie všech plemen psů. Za dlouhou historii firmy se dnes krmivo prodává ve více než 100 státech na světě.

  Vizí výrobce, která se naplnila, je krmivo pro všechna plemena ve všech fázích vývoje za přijatelnou cenu. Aktuálně firma investuje do nejmodernějších nástrojů pro přidávání čerstvého masa a zároveň pro nejvyšší efektivitu extruze, která umožní využití všech potřebných složek, které organismus psa dokáže přirozeně strávit a využít.

  Receptury neobsahují obiloviny, chemická aditiva a jiné pro psa nepřirozené látky.

 • Nutra Nuggets

  Nutra Nugets (NN) je superprémiové krmivo vhodné pro všechna plemena psů. Výrobcem je firma Diamond, která se vedle kvality vstupních surovin a zaměření na nejmodernější extruzi zaměřuje i na co nejpříznivější cenu pro konečné zákazníky. Standardy všech receptur vyhovují certifikátu nutričních hodnot amerického úřadu (AAFCO).

 • Diamond Care

  Diamond CARE je americké superprémiové krmivo pro psy trpící na alergie (Sensitive Skin) nebo pro psy s nadváhou (weight management). Navzdory kvalitnímu složení máme pro zákazníky velmi přijatelnou cenu, a to především díky tomu, že se nejedná o komerční krmivo.

  V recepturách nenajdeme žádné nesmysly jako chemická aditiva a konzervanty nebo obiloviny. Ve většině receptur pro citlivé psy nejsou obsaženy ani brambory.

  Americký výrobce granulí Diamond má historii dlouhou více než 50 let. V dnešní době klade důraz na moderní výrobu s důrazem na vysoký podíl čerstvého masa a moderní extruzi, která zajistí bezproblémové strávení a maximální využití všech živin, které pes pro zdravý život potřebuje.

 • Diamond Grain Free

  Nejoblíbenější řada od výrobce Diamond Company! Žádné obiloviny, žádná chemie, ale za to výborná chuť masa. Ať už hovězí, kuře nebo ryba, každé maso je vhodné pro každé plemeno (ALL LIVE STAGES). Díky nejmodernější extruzi a kvalitním vstupním surovinám od lokálních farmářů jsou nekomerční granule Diamond Grain Free skvělou volbou za velmi příznivou cenu.

  Všechny receptury vycházejí s přirozené stravy vlků, resp. divokých psů. Kromě toho, obsahují navíc probiotika a esenciální látky v ideálním poměru. Díky nejmodernější extruzi jde o krmivo, které organismus psa maximálně využije. Majitel psa může mít navíc radost z dobré ceny. Pro vyváženost krmné dávky doporučujeme střídat jednotlivé příchutě v rámci řady Diamond Grain Free. Přechod na jiné řady od výrobce Diamond je možný, ovšem (stejně jako u jiných výrobců s nejednotným postupem výroby), nedoporučujeme pravidelné střídaní krmiva napříč různými řadami.

  Jednoduše řečeno, jde o krmivo nejvyšší kvality s přijatelnou cenou od výrobce (Diamond company) s tradicí od roku 1970.

 • Diamond Naturals

  Jak již plyne ze samotného názvu, jde o krmivo zaměřené na přirozenou stravu. To znamená vysokých podíl živočišných bílkovin (masa) a přirozená aditiva, která doplní esenciální látky, které potřebuje každý organismus psa.

  Diamond company je výrobce s tradicí od roku 1970, díky důrazu nejen na kvalitu vstupních surovin a nejmodernější extruzi, ale také na příznivou cenu, krmiva Diamond jsou dnes k dostání ve více než 100 zemích.

  Díky recepturám vycházejícím z přirozené potravy divokých psů, je krmivo vhodné pro všechna plemena každého věku psa. Pokud hledáte superprémiové krmivo ověřené miliony pejskařů za skvělou cenu, jste tady správně.

 • Kudo

  Bezobilná krmiva Kudo pocházejí z malé rodinné firmy, která má s výrobou více než 30 let zkušenosti. Díky výrobě v malém měřítku je kontrola každého pytle s granulemi prvotřídní. Receptury z řady Kudo jsou vlajkovou lodí této firmy, jde o to nejlepší od tohoto výrobce.

  Krmiva pro psy Kudo jsou vhodná nejen pro zdravé psy, ale také pro alergické psy, a především pro psy s problémy se zažíváním, neboť granule jsou vyráběny lisováním za studena, což je technologie, která napomáhá zachovat přirozené nutriční látky a zároveň nezatěžuje trávicí trakt jako granule zpracované technologií extruze.

  Díky technologie výroby, kvalitním vstupním surovinám a malovýrobě jsou granule Kudo vhodné nejen pro zdravé psy, ale také pro psy se zažívacími problémy a kožními alergiemi nebo jinými dermatologickými obtížemi. 

 • Diamond Premium

  Diamond premium je nová receptura Diamond company, která se díky prosbám od svých zákazníků rozhodla vytvořit řadu pro psy s vysokou aktivitou.

  Podobně jako u všech ostatních receptur Diamond company platí, že v nich nenajdeme chemická aditiva. Kvalitní americké krmivo Diamond za skvělou cenu pro aktivní psy, to je Diamon Original / Premium / Hi-Energy.

 • Bubeck

  Bubeck - nejlépe ho vyslovuje pojem originál. Bubeck je rodinná německá firma, která si zakládá na tradičním poctivém řemeslu.  Výroba je sice pracnější, ale výsledky této metody jsou nenahraditelné. Výroba probíhá v kamenných pecích v Německu, celý proces výroby sušení a pečení probíhá téměř 24 hodin. Tento proces výroby je nejšetrnějším způsobem zpracování vstupních surovin, který lze pro výrobu granulí nebo sušenek pro psy použít. Tato technologie je unikátní, protože je velmi finančně náročná a dnešní firmy se díky převyšující poptávce po nižší ceně orientují na masovou výrobu formou extruze či lisování za studena.

  Rodina Bubeck kromě chutných sušenek pro psy začala vyrábět i bezobilná krmiva z bůvolího, hovězího a kuřecího masa. Navíc nově začala i s produkcí masových konzerv. Bubeck je nejen unikátní tradiční výrobce krmiva pro psy, Německo si cení i jeho kulturní přínos pro tradiční poctivé řemeslo. Za výrobou Bubeck stojí více jak 130 let sbírání zkušeností.

  Produkty od firmy Bubeck můžeme také řadit mezi kategorii dentální granule pro psy - granule proti zubnímu kazu. Ovšem nejde o žádná přidaná chemická aditiva, jde o přírodní cestu čištění zubního plaku a bakterií.

 • Essential Foods

  Vysoký standard složení krmiva, přirozené vstupní suroviny a především senzační chuť, kterou ocení každý pes. Tyto britské granule jsou postaveny na lokálních surovinách, které pocházejí zejména z anglických řek, Skotska a Velšska (Wales). Na surovinách ani výrobě receptury Essential Foods nešetří. Každé krmivo obsahuje nejméně 65% živočišného původu, zbylých (nejvíce) 35% tvoří zelenina, ovoce, bylinky a semínka.

  Nejméně 42% z celé receptury je tvořeno čerstvým masem (někdy i více než polovina). Veškeré receptury splňují BOF princip, to znamená, že vycházejí z přirozené psí stravy, díky čemuž jsou krmiva vhodná pro každého psa v jakémkoliv věku.

  Studie prokázaly, že krmení granulemi Essential Foods zlepšuje mentalitu psa. Někteří chovatelé po přechodu na tuto značku granulí sledující dramatické zlepšení v rovnováze povahy u psů i fen.

 • Magnusson Petfood

  Švédská BIO firma - MAGNUSSON PetFood. Malá rodinná firma s výrobou BIO krmiv pro psy. Samotná výroba probíhá v kamenných pecích, použité ingredience pocházejí výhradně od okolních farmářů, kteří jsou od neustálou kontrolou Magnusson PetFood. Díky tradičním postupům, kterým se nadnárodní koncerny nemohou vyrovnat si Magnusson drží svou pozici na trhu. Jsou to právě spokojení zákazníci, kteří si váží kvalitního krmiva a díky nim může tradiční šetrný způsob výroby pokračovat.

  Výroba je velmi pracná, ovšem nenahraditelná. Základ švédských surovin vždy tvoří maso, to se dělí na dvě kategorie: Meat and Biscuit (čerstvé maso) a Original (sušené maso). Pečení v kamenných pecích je jedinečný způsob výroby, který zajistí, že si vstupní suroviny zachovají přírodní živiny a vlastnosti tak.

  Magnusson do jisté míry můžeme připodobnit krmivu a sušenkám Bubeck z Německa, ovšem oproti Bubecku zakladatel Magnusson klade obrovský důraz na co nejnižší cenu a šetrnost výroby, resp. dopad výroby na naši planetu. Majitel Petera Magnusson pravidelně podporuje také charitativní účelu Hunger Project, který je zaměřený na boj proti chudobě a hladu.

 • Crockex Wellness

  Krmiva pro psy Crockex Wellness se řadí mezi špičku v superprémiových krmivech. Suroviny v krmivech Crockex pocházejí z okolí itaslké Parmy. Hlavní výhodou těchto krmiv je nízká cena, a to navzdory tomu, že majitelé zastávají vysoké standardy nejen ve vstupních lokálních surovin, ale také v procesu výroby.

  Každý pytel granulí Crockex obsahuje nejméně 75% masa (bílkovin živočišného původu), každá receptura je také bezlepková. V posledních letech je také kladen důraz na co nejvyšší podíl čerstvého masa a remodernizaci výroby s udržením nízké ceny pro zákazníky.

 • Sense Fresh

  Hypoalergenní holistické krmivo od firmy DIBAQ je díky prvotřídnímu složení na vzestupu. Důraz je kladen na čerstvost surovin, maximální stravitelnost a 100% přírodní složení, které splňuje standardy pro lidskou spotřebu, s nadsázkou tedy můžeme říci, že všechny receptury Dibaq jsou vhodné i pro lidi. Vysoký podíl čerstvých surovin, zejména masa, je samozřejmostí.

  Všechny ingredience, postup výroby a zpracování je zaměřen i na přirozené posílení imunity a předcházení problémům s trávením a alergiemi. Nejlepší prevence se totiž skrývá ve kvalitě receptur a správné výroby. Firma Dibaq je velkým sponzorem mnoha organizací, které zachraňují psy v nouzi.

 • GO!

  GO! krmiva pro psy z kanadské přírody, která se specializují na nejlepší přátele se specifickými požadavkami na vyváženou stravu. Cílem řady GO! od výrobce Petcurean je, aby nám ti nejlepší přátelé, kteří jsou alergičtí nebo mají problémy s trávením, mohli bez bolestí a problémů vytvářet úsměv na tváři.

  Řada GO! tedy nabízí pro každého psa specifickou recepturu. Ať už je pes malinký nebo obvroský, trpí na alergie nebo zažívací problémy, potřebuje rychlou dávku celozrnné energie nebo je nesnášenlivý vůči celozrnným recepturám, je vysoce aktivní, lenivý nebo starý, je starý nebo mladý... Na nikoho nezapomněli. Jediná věc všechny receptury GO! spojuje - nejlepší vstupní ingredience, které zajišťují skvělou chuť.

 • Isegrim

  Krmiva přímo z pravé divočiny, to je ISEGRIM. Receptury si neberou žádné kompromisy. Díky tomu, že Isegrim investuje do marketingu minimálně, dokáže si navzdory konkurenci ve své kategorii udržet velmi nízkou cenu.

  Co spojuje vlky, divoké psy, dnešní psy včetně gaučáků? Touha po čerstvém masu. Nejde o reklamní řeči do prázdna, psi jsou masožravci a jejich instinkty pramení z vlčí DNA. Touha po masu je přirozená každému masožrovci. Plnotučné přírodní receptury ISEGRIM obsahují minimálně 50% čerstvého masa.

  Samozřejmostí je vysoký obsah přírodních aditiv pro vyváženou krmnou dávku (zelenina, lesní plody, oleje, bylinky...). Obiloviny, chemická aditiva a další hlouposti v krmivách Isegrim nenajdeme. Krmiva jsou díky svému přírodnímu složení vhodná pro všechna psí plemena každého věku i plemen, podobně jako je pro každého masožravce vhodné maso.

 • Now Fresh

  Extra čerstvost letecky z Kanady až k Vám domů - to je NOW FRESH! od výrobce Petcurean. Vysoký obsah čerstvého masa z výrobny rodinné firmy. Lokální suroviny a moderní způsob výroby zajišťují nejvyšší kvalitu.

  Řada krmiv pro psy NOW FRESH myslela na každého psa se specifickým organismem, ať už jde o štěně, dospělého psa nebo psího seniora, tady si každý pes vybere.

 • Primordial

  Krmiva, ze kterých se roztančí radostí i psí DNA. Receputury, ingredience i celá historie krmiva pochází z italského údolí (tzv. Údolí jídla), které je světoznámé svou kulturou gastronomie. Veškeré služby, zboží a servis na tomto území italské Parmy se točí pouze okolo dobrého a zdravého jídla. Primordial si tyto kvality drží již více než 50 let, nyní k dostání i v ČR za velmi příznivou cenu.

  Veškeré vstupní ingredience jsou bedlivě sledovány pouze během vstupu do výroby, ale také během celého výrobního procesu, což je v tomto odvětví unikát. Maso je vařené zásadně na páře, každá receptura obsahuje i léčivé byliny, ovoce a zeleninu pro plnohodnotný přísun vyváženého krmiva, které ocení každý organismus psa. Maso, ryby, ovoce, zelenina i bylinky jsou mnohonásobně kontrolovány během celého procesu výroby, proto může Primordial garantovat tu nejvyšší kvalitu.

  Naplněným cílem krmiv Primordial je zdravé a chutné krmivo pro co nejvyšší dlouhověkost psa.

Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek
Zobrazeno 1 – 2 z 2 položek